Tel.:  + 421 907 518 693, + 421 0903 672 627

Vysoká
Vysoká
Brhlvoce
Brhlvoce
DolnaSec
DolnaSec
Brhlovce
Brhlovce
2 i.byt HViezdoska
2 i.byt HViezdoska
Dolny pial byt
Dolny pial byt
Dopravna byt
Dopravna byt
Demandice
Demandice
Brhlovce HUdecova
Brhlovce HUdecova
Karafa
Karafa
Ondrejovce
Ondrejovce

Ponúkame na predaj pekný, slnečný rodinný dom v Zlatých Moravciach v tichej lokalite

Cena: 184 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Zlaté Moravce
Obec:Zlaté Moravce
Ulica:nezadané
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:167 m2
Plocha pozemku:923 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8488786

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný, rodinný dom v meste Zlaté Moravce. Dom má veľmi dobré dispozičné riešenie, izby nie sú priechodné. Nachádza na krásnom širokom pozemku.

Dispozíciu domu tvoria tri priestranné izby ( 2x29,55m2 , 20,7m2) , veľká chodba (18m2), kuchyňa ( 22,31m2), vstupná chodba do domu(13,87m2), kúpeľňa , špajza, schodisko do pivnice, dve pivničné miestnosti (31,68m2), garáž ( 24m2).

Úžitková plocha domu je 167m2, pozemok má rozlohu 923m2.

Dom bol kolaudovaný v roku 1967, je vo veľmi dobrom technickom stave, udržiavaný, vykurovaný. Je postavený z pálenej tehly hr.40-50cm, strecha je ihlanová, pokrytá pálenou škridlou, dažďová voda je odvedená pozinkovanými žľabmi, krov má kvalitne zachované, drevené trámy aj latkovanie, v dome sú tri komíny, je omietnutý brizolitom, stropy v dome sú betónové .

Na podlahách sú zachovalé drevené bukové parkety v troch izbách. V ostatných priestoroch je na podlahách dlažba - terazzo. Kúrenie je riešené pomocou plynového kotla rozvedené cez ústredný rozvod liatinovými radiátormi.
Steny sú omietnuté. V dome sú dvojité drevené okná.

Do domu sú dovedené všetky inžinierske siete, plyn, obecný vodovod, kanalizácia, elektrina ( aj trojfázový prúd), na pozemku je studňa, optický internet je pri dome. K studni v minulosti slúžil čerpací systém - darling, ktorý je stále v pivnici.
V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa, toaleta , ohrev vody je riešený elektrickým ohrevom.V kuchyni je kuchynská linka s plynovým sporákom.

V pivničnej časti sú dve miestnosti, v jednej je plynový kotol so skladom, v druhej sa nachádza darling . Pivnica je osadená do terénu do hľbky 2m, murivo je z betónu, stropy s rovným podhľadom, betónové.
Celý pozemok je ohraničený plotom. Na pozemku sú nasadené úžitkové stromy, jablone, hrušky, slivky, ríbezle, egreše, vinič, ale aj okrasné dreviny.

Lokalita je vyhľadávaná pre pokojné bývanie, bez frekventovanosti premávky, ale veľmi rýchlo dostupné do centra mesta.

Mesto Zlaté Moravce patrí k menším okresným mestám, má zabezpečenú kompletnú zdravotnú starostlivosť, nemocnicu, polikliniku, vlakovú stanicu, školy, škôlky, stredné školy, obchody, poštu, kúpalisko.

Dom je v osobnom vlastníctve, nie je zaťažený žiadnymi ťarchami.
V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás kontaktujte, radi vám ho predstavíme a prevedieme celým obchodom až do odovzdania domu novému majiteľovi a prehlásenia všetkých sietí u dodávateľov energií.
Ak potrebujete pomôcť s financovaním našej nehnuteľnosti poradíme vám aj v tejto otázke a pomôžeme nájsť najlepšie riešenie pomocou finančných maklérov.

V cene domu je úplný právny servis, vyhotovenie budúcej kúpnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, poplatky za vklad kúpnych zmlúv, bezplatne vyriešenie financovania v hypotekárnej banke.

DOPORUČUJEM TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ !!!!!

Cena 184 000 €

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0907 518 693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2