Tel.: +421 903 539 253, + 421 907 518 693

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Realitná kancelária SA REALITY ponúka na prenájom dva rodinné domy na jednom pozemku v obci Veľký Ďur

Cena: 150,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Veľký Ďur
Ulica:Veľký Ďur
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:7
Úžitková plocha:5157 m2
Plocha pozemku:5157 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8487767

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VHODNÉ PRE PRACOVNÉ SKUPINY. Realitná kancelária SA REALITY ponúka na prenájom dva rodinné domy na krásnom širokom rovinatom pozemku v obci Veľký Ďur, v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty. Prvý dom je menší. Je postavený z tehly. V dome sa nachádzajú dve izby, vstupná chodba, kuchyňa a kúpeľňa. Súčasťou domu je aj garáž. Dom je zrekonštruovaný, je hneď obývateľný.
Druhý dom je poschodový, postavený z kvádrou, okná sú plastové a drevené, Súčasťou domu je garáž, pivnica, kotolňa. Na prízemí domu sa nachádza - kuchyňa, špajza, jedna izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na poschodí sú štyri izby, kúpeľňa s vaňou, WC, balkón. Podlahy sú drevené - parkety. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete - elektrina, voda,plyn. Odpad je riešený do žumpy. Na pozemku sa nachádza ešte menšia hospodárska budova. Domy sa dajú využiť na trvalé viacgeneračné bývanie, alebo, ako ubytovňa, alebo penzión. V okolí je krásna príroda. Obec Veľký Ďur - plná občianska vybavenosť - obchod s potravinami, pohostinstvo, telocvičňa, futbalové ihrisko, knižnica, pošta, lekáreň, ambulancie praktického lekára pre dospelých, zubný lekár, základná škola, materská škola.

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0903539253, 0907518693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2