Tel.: +421 903 539 253, + 421 907 518 693

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Realitná kancelária SA REALITY ponúka na prenájom priestory v Leviciach, širšie centrum.

Cena: 1,00 €/mesiac
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Levice
Ulica:nezadané
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:5
Úžitková plocha:25 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8487666

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SA REALITY ponúka na prenájom priestory v Leviciach, širšie centrum. Vo všetkých miestnostiach je koberec, plastové okná, klimatizácia, pripojenie na internet, nové stierky. Priestory by boli vhodné pre ambulanciu všeobecného lekára, alebo odborného lekára, prípadne kanceláriu firmy, maséra, a podobné služby.Na prízemí budovy sa nachádza aj lekáreň, preto by priestory boli vhodné práve pre lekárov. Prístup do budovy je cez bezbariérový vstup, ale aj po schodišti. V budove sa nachádza výťah. Výhodou prenájmu je samostatné parkovacie miesto za budovou.
Miestnosti o rozlohe 18-25 m2, plne vybavená kuchynka, 2x WC, veľká chodba. V priestoroch sú nové plastové okná, stierky, koberce, klimatizácia, pripojenie na internet. Väčšia miestnosť má cca 25 m2 , má dve okná, preto je ju možné predeliť na dve menšie miestnosti , napr. pre ambulanciu lekára. Vybavenie kuchyne: sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: tiché prostredie. Cena prenájmu bude určená dohodou.

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0903539253, 0907518693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2