Tel.: +421 903 539 253, + 421 907 518 693

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čajkov, neďaleko Levíc.

Cena: 50 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Čajkov
Ulica:nezadané
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:2900 m2
Plocha pozemku:2900 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8487490

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Čajkov, neďaleko Levíc. Rodinný dom stojí na pozemku o rozlohe 2928m2. Dispozíciu domu tvorí päť obytných miestností, dve kúpeľne, dve kuchyne, jedno WC, jedna letná kuchynka, dve garáže,dve technické miestnosti, hospodárska časť. Rodinný dom má tri samostatné vstupy, je ho možné užívať aj viac generačne, alebo je vhodný pre veľkú rodinu. Dom umožňuje aj priestor pre chov domácich zvierat pre veľkú záhradu a hospodárske časti, ktoré sú však dostatočne oddelené od obytnej časti.V dome je zavedený vodovod z vlastného zdroja ( zo studne), kúrenie je riešené kombinovane, alebo pomocou plynového kotla, alebo pomocou pevného paliva, a to kotlom na tuhé palivo. Celý systém kúrenia je prepojený a je ho možné kedykoľvek prepnúť. V celom dome sú hliníkové radiátory, stavba je zmiešanej konštrukcie, strecha je sedlová pokrytá pravou pukanskou škridlou, odpad je vedený do žumpy. Ohrev vody je pomocou elektrického ohrievača.Dom je možné kúpiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Možnosť dohody pri vážnom zaujme.Cena 50 000 € PONÚKAME VÁM BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO - výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver.

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0903539253, 0907518693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2