Tel.: +421 903 539 253, + 421 907 518 693

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Predám mobilný dom - chatu, priamo pri vodnej nádrži Lipovina, Bátovce.

Cena: 56 800,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Bátovce
Ulica:extravilán
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:50 m2
Plocha pozemku:2474 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8488289

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predám mobilný dom - chatu, priamo pri vodnej nádrži Lipovina, Bátovce. Chata leží na pozemku s rozlohou cca 25á. Dispozícia domu : tri malé miestnosti, obývačka s krásnym výhľadom na jazero, kuchynský kút, terasa, dve miestnosti na vybudovanie kúpeľne a wc. Mobilný dom je rozmerov 4x12m, zateplený,10 cm drevený obklad, Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí, je dostatočne veľký aj pre dvoch užívateľov. Prístup je možný po asfaltovej ceste. Do domu je vchod z priestrannej zastrešenej terasy. Interiér je s obložený dreveným obkladom. Na pozemku sa ešte nachádza sklad náradia s prístreškom na posedenie (príprava na letnú kuchyňu). Na pozemku je elektrika a pitná obecná voda, pričo rozvod po celej dĺžke pozemku. WC suché. Zakopaná žumpa 8 m3 , ktorá nie je zatiaľ pripojená.
Na pozemku vysadené čučoriedky, jedlé gaštany, moruša ...Prístup je po existujúcej asfaltovej ceste.Pozdĺž celého pozemku sú vysadené tuje a je rozvedená voda.
Chata sa predáva s kompletným zariadením, vrátane kuchynskej linky a spotrebičov, nevyžaduje rekonštrukciu, takže je pripravená okamžite k užívaniu novým vlastníkom.Vhodné pre ľudí, ktorí vyhľadávajú kľud a pohodu, milovníkov rybolovu, pešej turistiky. Okolitá príroda je krásna v každom ročnom počasí, Bátovce sa nachádzajú v severovýchodnej časti okresu Levice, vo vzdialenosti 15 km od okresného mesta Levice a 21 km severovýchodne je Banská Štiavnica. cena 56800,- eur

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0903539253, 0907518693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2