Tel.: +421 903 539 253, + 421 907 518 693

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom obec Baďan.

Cena: 67 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Štiavnica
Obec:Baďan
Ulica:nezadané
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:348 m2
Plocha pozemku:1700 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8488264

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v obci Baďan spolu s ďalšou, samostatne stojacou budovou. Obec s nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchov.V dome sú na prízemí dve miestnosti, kúpeľňa, WC, kuchyňa, na podkroví sú dve miestnosti,kúpelňa, WC, v pivničnej časti sú ďalšie dve miestnosti, kuchyňa, kotolňa. Plocha: úžitková 348m2, zastavaná 208m2, pozemku 1400m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne, ústredné. Ihlanová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, žumpa, studňa 2x..Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Stavba je zdravá, Vhodná k okamžitému bývaniu.

Vedľajšiu budovu je možné zobytniť, rovnako ako aj podstrešie. Táto časť má rozlohu 95m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: lokálne na pevné palivo. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Obec sa nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchov, v okolí sú listnaté lesy, pokojná krajina s malým počtom domov, zväčša chatárska oblasť , vhodná na chalupárčenie a relax. rodinný dom spolu s vedľajšou budovou sú vhodné využiť na ubytovacie zariadenie, penzión , prípaden dvojgeneračné bývanie,a a pod. Cena za obe nehnuteľnosti 67 000 eur.

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0903539253, 0907518693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2