Tel.: +421 903 539 253, + 421 907 518 693

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v meste Levice.

Cena: 168 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Levice
Ulica:nezadané
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:300 m2
Plocha pozemku:730 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:8488181

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v meste Levice. V dome sú dve samostatné bytové jednotky, s oddeleným vstupom, samostatným kúrením pre obe časti. Jeden rodinný dom je postavený v roku 1961, jedná sa o jednopodlažný dom, podpivničený. Dom je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, pripravený na nasťahovanie, má sedlovú strechu, pokrytú škridlou. Rodinný dom disponuje tromi miestnosťami, chodbou, kuchyňou, kúpeľňou, WC, špajzou, pivnicou. V dome je zavedený plyn, elektrina( trojfázový prúd), obecná voda, odpad je vedený do kanalizácie. Na podlahách sú v miestnostiach drevené parkety, ústredné plynové kúrenie, ohrev vody je prietokovým, plynovým ohrevom. V dome je možné zriadiť aj krbové kúrenie, ako kombináciu ohrevu celého domu. Podlahy v dome sú betónové , zároveň stropy sú keramické. Dom je podpivničený jednou polovicou, kde sa nachádza kotolňa ( plynový kotol) a miestnosť na skladovanie . V dome sú pôvodné, drevené, dvojité okná, dom je postavený z tehly. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa.
Druhý dom je postavený v roku 1992. Je postavený z tvárnic. Jedná sa o dvojpodlažný dom. Dispozíciu domu tvorí päť miestností, šatník, kuchyňa, špajza, dve kúpeľne, WC, dve pivničné miestnosti, jedna klenbová, vínna pivnica, dve toalety . V dome sú všetky inžinierske siete.
Krov domu je drevený, omietky vápenné, okná drevené, schody sú s povrchovou úpravou PVC, podlahy v izbách sú prevažne PVC v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Kúrenie je v dome ústredné, plynové, radiátory sú liatinové. Dom je vhodný aj na prenájom, pre viac miestností a dostatok sociálnych zariadení. Preto dom odporúčam aj na podnikateľké účely, spojený s bývaním.
Pozemok je s výmerou 730m2, je rovinatý, oplotený, udržiavaný vo výbornej lokalite .Na pozemku sa nachádzajú dve garáže, jedna je s montážnou jamou, zároveň veľká terasa na dvore, vonkajšia toaleta.Dom je vhodný ako ordinácia pre lekára, ako ubytovacie zariadenie, zariadenie pre služby a pod.Domy sú pripravené na odovzdanie novému majiteľovi, sú vysťahované a vymaľované.Cena 168 000 eur

Maklér:

makler
Maklér:Alena Schweierová
Telefón:0903539253, 0907518693
E-mail:schweierova-ZVNC-sareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2